Placuta, frana disc TRW GDB1685

Placuta, frana disc Cotec TRW

Cod: GDB1685

164,60 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în 24–72h

Fotografia este a produsului real, din catalogul nostru. Verifică întotdeauna codul piesei demontate înainte de comandă.

Specificații tehnice

Aprobare E9 90R - 01120/2048
Articol suplimentar/Info suplimentară 2 cu suruburi etrier
Articol suplimentar/Info suplimentară cu acceasorii

Echivalențe la alți producători

Repere interschimbabile identificate în cataloagele producătorilor — utile când compari prețuri sau piesa demontată poartă alt brand:

Coduri OEM compatibile

Reperele originale pe care TRW GDB1685 le înlocuiește — compară cu codul de pe piesa demontată:

FORD 1426143
FORD 1426144
FORD 1439866
FORD 1459450
FORD 1503969
FORD 1566233
FORD 1752093
VOLVO 30671574
VOLVO 30671575
VOLVO 306715750
VOLVO 30742491
VOLVO 30742516
VOLVO 30794554
VOLVO 30794555
VOLVO 31317482
FORD 6G91-2M008-FA
FORD 6G91-2M008-FB
FORD 6G91-2M008-FC
FORD 6G91-2M008-FD
LAND ROVER BJ322M008AB

Afișăm 20 din 25 coduri originale echivalente.

Se montează pe

Compatibilitate după tipul de vehicul (kType) — 27 modele de la 7 mărci. Verifică motorizarea înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
VOLVO V60 I (155) 2010–2018 T5 · D3 · D4 · +38
VOLVO V70 III (135) 2007–2016 T4 · T5 · D3 / D4 · +38
VOLVO S80 II (124) 2006–2016 D5 · 4.4 V8 AWD · T4 · +35
VOLVO S60 II (134) 2010–2018 T5 AWD · DRIVe / D2 · D5 · +35
VOLVO XC60 I SUV (156) 2008–2017 D5 · 3.2 · T5 · +26
FORD S-MAX (WA6) 2006–2014 2.0 TDCi · 1.6 TDCi · 1.6 EcoBoost · +15
VOLVO XC70 II (136) 2007–2016 3.2 AWD · T6 AWD · D5 AWD · +15
FORD GALAXY II (WA6) 2006–2015 2.0 TDCi · 1.6 TDCi · 1.6 EcoBoost · +13
VOLVO V60 I Cross Country (157) 2015–2018 T5 · T5 AWD · D3 · +9
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) 2006–2015 EcoBoost · 2.0 · 2.0 EcoBoost · +6

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Repere înrudite

Nu ai găsit reperul potrivit?

Catalogul complet are peste 5.958 de repere fotografiate, plus stocul sincronizat pe categorii și pe model de mașină.