Placuta, frana disc TRW GDB1718

Placuta, frana disc Cotec TRW

Cod: GDB1718

247,60 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în 24–72h

Fotografia este a produsului real, din catalogul nostru. Verifică întotdeauna codul piesei demontate înainte de comandă.

Specificații tehnice

Aprobare E9 90R - 01107/2142
Articol suplimentar/Info suplimentară 2 cu suruburi etrier
Articol suplimentar/Info suplimentară cu acceasorii

Echivalențe la alți producători

Repere interschimbabile identificate în cataloagele producătorilor — utile când compari prețuri sau piesa demontată poartă alt brand:

Coduri OEM compatibile

Reperele originale pe care TRW GDB1718 le înlocuiește — compară cu codul de pe piesa demontată:

CITROËN 16 118 398 80
CITROËN 16 231 603 80
CITROËN 1673601380
PEUGEOT 4253 63
CITROËN 4253 64
PEUGEOT 4253 65
CITROËN 4253 66
CITROËN 4254 A1
CITROËN 4254 A2
FIAT 71770048
FIAT 71770050
FIAT 77364511
FIAT 77364512
FIAT 9467548887
FIAT 9467548888
FIAT 9467548987
FIAT 9467548988
FIAT 946758887
TOYOTA SU001-A1066
TOYOTA SU001-A1067

Se montează pe

Compatibilitate după tipul de vehicul (kType) — 10 modele de la 4 mărci. Verifică motorizarea înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
CITROËN JUMPY II Kasten 2007–2016 2.0 HDi 120 4x4 · 2.0 HDi 95 · 2.0 HDi 125 · +6
PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2007–2026 2.0 HDi 100 · 2.0 HDi 130 · 2.0 HDi 120 · +5
CITROËN JUMPY II (VF7) 2007–2016 2.0 HDi 95 · 2.0 HDi 125 · 2.0 i · +5
FIAT SCUDO Bus (270_, 272_) 2007–2016 2.0 D Multijet · 1.6 D Multijet · 2.0 D Multijet 4x4 · +4
PEUGEOT EXPERT Kasten (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2007–2026 2.0 HDi 130 · 2.0 HDi 120 · 2.0 HDi 140 · +4
PEUGEOT EXPERT Pritsche/Fahrgestell 2007–2026 2.0 HDi 120 · 2.0 HDi 140 · 2.0 HDi 130 · +4
CITROËN JUMPY II Pritsche/Fahrgestell 2006–2026 2.0 HDi 125 · 2.0 HDI (X_RHG) · 2.0 I (X_RFH) · +4
FIAT SCUDO Kasten (270_, 272_) 2007–2016 2.0 D Multijet · 1.6 D Multijet · +4
FIAT SCUDO Pritsche/Fahrgestell (270_, 272_) 2007–2016 2.0 D Multijet · 1.6 D Multijet · +3
TOYOTA PROACE Kasten (MDX_) 2013–2016 1.6 D (MDX9) · 2.0 D (MDX3) · 2.0 D (MDX6)

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Repere înrudite

Nu ai găsit reperul potrivit?

Catalogul complet are peste 5.958 de repere fotografiate, plus stocul sincronizat pe categorii și pe model de mașină.