Placuta, frana disc TRW GDB1700

Placuta, frana disc Cotec TRW

Cod: GDB1700

162,98 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în 24–72h

Fotografia este a produsului real, din catalogul nostru. Verifică întotdeauna codul piesei demontate înainte de comandă.

Specificații tehnice

Aprobare E9 90R 01107/461
Articol suplimentar/Info suplimentară 2 cu suruburi etrier
Articol suplimentar/Info suplimentară cu acceasorii

Echivalențe la alți producători

Repere interschimbabile identificate în cataloagele producătorilor — utile când compari prețuri sau piesa demontată poartă alt brand:

Coduri OEM compatibile

Reperele originale pe care TRW GDB1700 le înlocuiește — compară cu codul de pe piesa demontată:

FIAT 0000071772818
FIAT 0000077363942
FIAT 0000077363974
OPEL 16 05 153
OPEL 16 05 184
OPEL 16 05 226
OPEL 16 05 258
OPEL 16 05 357
OPEL 1605353
OPEL 1605359
FIAT 71770082
FIAT 77364477
FIAT 77364517
FIAT 77364919
OPEL 93167073
OPEL 93169174
OPEL 93169254
OPEL 93189815
OPEL 93191697
OPEL 93191698

Afișăm 20 din 22 coduri originale echivalente.

Se montează pe

Compatibilitate după tipul de vehicul (kType) — 9 modele de la 3 mărci. Verifică motorizarea înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
OPEL CORSA D (S07) 2006–2014 1.4 (L08, L68) · 1.3 CDTI (L08, L68) · 1.0 (L08, L68) · +13
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 2006–2014 1.3 CDTI (L08) · 1.0 (L08) · 1.4 (L08) · +9
FIAT DOBLO Kasten/Großraumlimousine (223_) 2001–2026 1.3 JTD 16V Multijet · 1.9 JTD Multijet · 1.9 JTD · +7
FIAT DOBLO Großraumlimousine (119_, 223_) 2001–2026 1.3 D Multijet · 1.9 D Multijet · 1.4 · +7
OPEL CORSA D Kasten/Schrägheck (S07) 2006–2014 1.3 CDTI (L08) · 1.4 (L08) · 1.0 (L08) · +5
OPEL ADAM (M13) 2012–2019 1.4 LPG · 1.2 · 1.4 · +3
VAUXHALL ADAM (M13) 2012–2019 1.2 · 1.4 · 1.4 S · +2
VAUXHALL CORSAVAN Mk III (D) Kasten/Schrägheck (S07) 2006–2026 1.3 CDTI · 1.2 · +2
FIAT PANDA (169_) 2004–2026 1.3 D Multijet 4x4 (169.AXC2A) · 1.4 (169AXE1B)

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Repere înrudite

Nu ai găsit reperul potrivit?

Catalogul complet are peste 5.958 de repere fotografiate, plus stocul sincronizat pe categorii și pe model de mașină.