Placuta, frana disc TRW GDB1683DTE

Placuta, frana disc Dtec Cotec TRW

Cod: GDB1683DTE

262,53 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în 24–72h

Fotografia este a produsului real, din catalogul nostru. Verifică întotdeauna codul piesei demontate înainte de comandă.

Specificații tehnice

Aprobare E9 90R-02A1062/1434
Denumire Suplimentara DTEC COTEC
Contact indicator uzura exclus indicator avertizare

Echivalențe la alți producători

Repere interschimbabile identificate în cataloagele producătorilor — utile când compari prețuri sau piesa demontată poartă alt brand:

Coduri OEM compatibile

Reperele originale pe care TRW GDB1683DTE le înlocuiește — compară cu codul de pe piesa demontată:

FORD 1379971
FORD 1427386
FORD 1432363
FORD 1436498
FORD 1437761
FORD 1458247
FORD 1566232
VOLVO 30736319
VOLVO 30778910
VOLVO 30793107
VOLVO 30793540
VOLVO 30793941
FORD 6G912K021A2C
FORD 6G912K021A2D
FORD (CHANGAN) 7G912K021BB
LAND ROVER LR001017
LAND ROVER LR004936
FORD ME6G-9J2K021-AA

Se montează pe

Compatibilitate după tipul de vehicul (kType) — 21 modele de la 5 mărci. Verifică motorizarea înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
VOLVO V70 III (135) 2007–2016 D5 · 2.0 BiFuel · D2 · +34
VOLVO V60 I (155) 2010–2018 D5 · D4 AWD · D6 Hybrid AWD · +33
VOLVO S80 II (124) 2006–2016 3.2 AWD · 3.2 · 2.5 T FlexFuel · +32
VOLVO S60 II (134) 2010–2018 T4 · T6 AWD · T2 · +29
FORD MONDEO IV (BA7) 2007–2015 2.0 TDCi · 1.6 EcoBoost · 1.6 Ti · +18
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2007–2015 1.6 EcoBoost · 1.6 TDCi · 1.6 Ti · +18
FORD MONDEO IV Stufenheck (BA7) 2007–2015 2.0 · 2.2 TDCi · 2.0 TDCi · +18
FORD GALAXY II (WA6) 2006–2015 2.0 TDCi · 1.6 EcoBoost · 1.8 TDCi · +12
VOLVO XC70 II (136) 2007–2016 D5 AWD · T5 AWD · 3.2 AWD · +12
FORD S-MAX (WA6) 2006–2014 1.6 EcoBoost · 2.0 TDCi · 1.8 TDCi · +11

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Repere înrudite

Nu ai găsit reperul potrivit?

Catalogul complet are peste 5.958 de repere fotografiate, plus stocul sincronizat pe categorii și pe model de mașină.