Placuta, frana disc TRW GDB1732DTE

Placuta, frana disc Dtec Cotec TRW

Cod: GDB1732DTE

215,88 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în 24–72h

Fotografia este a produsului real, din catalogul nostru. Verifică întotdeauna codul piesei demontate înainte de comandă.

Specificații tehnice

Aprobare E9 90R-02A1148/1678
Articol suplimentar/Info suplimentară 2 cu suruburi etrier
Articol suplimentar/Info suplimentară cu acceasorii

Echivalențe la alți producători

Repere interschimbabile identificate în cataloagele producătorilor — utile când compari prețuri sau piesa demontată poartă alt brand:

Coduri OEM compatibile

Reperele originale pe care TRW GDB1732DTE le înlocuiește — compară cu codul de pe piesa demontată:

FORD 1439867
FORD 1459408
FORD 1477803
FORD 1566234
FORD 1682005
FORD 1756395
VOLVO 30671576
VOLVO 30742490
VOLVO 30794553
VOLVO 32373177
FORD 6G91-2M008-GB
FORD 6G91-2M008-GC
FORD 6G91-2M008-GD
FORD 6G91-2M008-GF
FORD ME6G-9J2M008-GA

Se montează pe

Compatibilitate după tipul de vehicul (kType) — 16 modele de la 2 mărci. Verifică motorizarea înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
VOLVO S80 II (124) 2006–2016 T6 AWD · D3 / D4 · 1.6 DRIVe · +20
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2007–2015 2.0 TDCi · 2.0 LPG · 1.6 Ti · +18
FORD MONDEO IV (BA7) 2007–2015 2.0 LPG · 2.0 TDCi · 1.6 Ti · +18
FORD MONDEO IV Stufenheck (BA7) 2007–2015 2.0 LPG · 1.6 Ti · 2.0 · +18
FORD S-MAX (WA6) 2006–2014 1.6 TDCi · 1.6 EcoBoost · 2.0 EcoBoost · +15
VOLVO V70 III (135) 2007–2015 T5 · D5 · D5 AWD · +15
FORD GALAXY II (WA6) 2006–2015 2.0 TDCi · 1.6 TDCi · 1.6 EcoBoost · +12
FORD MONDEO IV Van 2007–2014 2.0 TDCi · 2.0 · 2.0 EcoBoost · +6
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) 2006–2015 EcoBoost · 2.0 · 2.0 EcoBoost · +6
VOLVO XC70 II (136) 2007–2016 T6 AWD · D3 · 3.2 AWD · +5

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Repere înrudite

Nu ai găsit reperul potrivit?

Catalogul complet are peste 5.958 de repere fotografiate, plus stocul sincronizat pe categorii și pe model de mașină.