Placuta, frana disc TRW GDB1784

Placuta, frana disc Cotec TRW

Cod: GDB1784

141,76 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în 24–72h

Fotografia este a produsului real, din catalogul nostru. Verifică întotdeauna codul piesei demontate înainte de comandă.

Specificații tehnice

Aprobare E9 90R - 01120/2257
Denumire Suplimentara COTEC
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura

Echivalențe la alți producători

Repere interschimbabile identificate în cataloagele producătorilor — utile când compari prețuri sau piesa demontată poartă alt brand:

Coduri OEM compatibile

Reperele originale pe care TRW GDB1784 le înlocuiește — compară cu codul de pe piesa demontată:

OPEL 13237765
OPEL 13237766
SAAB 13237767
SAAB 13237768
OPEL 13338368
OPEL 13343450
OPEL 13343451
OPEL 13365958
OPEL 16 05 103
OPEL 16 05 104
OPEL 16 05 130
OPEL 16 05 179
OPEL 16 05 221
OPEL 16 05 319
OPEL 16 05 320
OPEL 16 05 366
OPEL 1684934280
BUICK 20965713
CHEVROLET (SGM) 22743021
CHEVROLET 22846359

Afișăm 20 din 29 coduri originale echivalente.

Se montează pe

Compatibilitate după tipul de vehicul (kType) — 16 modele de la 8 mărci. Verifică motorizarea înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
OPEL INSIGNIA A (G09) 2008–2017 2.0 Biturbo CDTI (68) · 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (68) · 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (68) · +26
OPEL INSIGNIA A Stufenheck (G09) 2008–2017 2.0 Biturbo CDTI (69) · 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69) · 2.0 Turbo E85 (69) · +26
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2008–2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (35) · 2.0 Biturbo CDTI (35) · 2.0 CDTI 4x4 (35) · +26
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Schrägheck (G09) 2008–2017 2.0 Biturbo CDTI (68) · 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (68) · 2.0 CDTI (68) · +22
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Sports Tourer (G09) 2008–2017 2.0 Biturbo CDTI (35) · 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (35) · 2.0 CDTI (35) · +22
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Stufenheck (G09) 2008–2017 2.0 Biturbo CDTI (69) · 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69) · 2.0 CDTI (69) · +20
OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2008–2017 2.0 Turbo 4x4 (47) · 2.0 CDTi 4x4 (47) · 2.0 CDTi (47) · +8
SAAB 9-5 (YS3G) 2010–2012 2.0 TTiD XWD · 2.0 TTiD · 1.6 Turbo · +6
BUICK (SGM) REGAL II (EG1) 2008–2017 2.4 · 1.6 Turbo · 2.0 · +4
BUICK (SGM) LACROSSE (EG2) 2009–2016 2.4 · 2.0 Turbo · 3.0 · +3

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Repere înrudite

Nu ai găsit reperul potrivit?

Catalogul complet are peste 5.958 de repere fotografiate, plus stocul sincronizat pe categorii și pe model de mașină.