Placuta, frana disc TRW GDB1844

Placuta, frana disc Cotec TRW

Cod: GDB1844

150,74 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în 24–72h

Fotografia este a produsului real, din catalogul nostru. Verifică întotdeauna codul piesei demontate înainte de comandă.

Specificații tehnice

Aprobare E9 90R - 01120/2806
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Articol suplimentar/Info suplimentară cu acceasorii

Echivalențe la alți producători

Repere interschimbabile identificate în cataloagele producătorilor — utile când compari prețuri sau piesa demontată poartă alt brand:

Coduri OEM compatibile

Reperele originale pe care TRW GDB1844 le înlocuiește — compară cu codul de pe piesa demontată:

OPEL 13300867
CHEVROLET 13300868
OPEL 13319293
OPEL 13319294
OPEL 13404405
OPEL 13411380
OPEL 13411383
OPEL 13417473
OPEL 13473427
OPEL 13473428
OPEL 13473429
OPEL 16 05 140
OPEL 16 05 168
OPEL 16 05 170
OPEL 16 05 180
OPEL 16 05 262
OPEL 16 05 294
OPEL 16 05 296
OPEL 1605295
CHEVROLET 1680880080

Afișăm 20 din 26 coduri originale echivalente.

Se montează pe

Compatibilitate după tipul de vehicul (kType) — 40 modele de la 6 mărci. Verifică motorizarea înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
OPEL ASTRA J Caravan (P10) 2010–2015 1.4 (35) · 1.6 (35) · 1.4 Turbo (35) · +16
OPEL ASTRA J (P10) 2009–2015 1.4 Turbo (68) · 2.0 CDTI (68) · 1.7 CDTI (68) · +14
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) (P10) 2009–2015 2.0 CDTi · 1.4 Turbo · 1.7 CDTi · +14
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2011–2026 1.4 (75) · 1.8 (75) · 2.0 CDTi (75) · +14
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) Kombi (P10) 2010–2015 1.4 · 1.6 · 1.4 Turbo · +12
OPEL ASTRA J GTC 2011–2018 1.4 (08) · 1.6 Turbo (08) · 2.0 CDTI (08) · +12
OPEL ASTRA J Stufenheck 2012–2026 1.4 (69) · 1.6 Turbo (69) · 1.6 (69) · +11
CHEVROLET CRUZE (J300) 2009–2026 2.0 CDI · 1.6 · 1.7 D · +10
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) GTC (P10) 2011–2018 1.4 · 1.6 · 2.0 CDTi · +10
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 2012–2019 1.8 4x4 (_76) · 1.8 (_76) · 1.4 (_76) · +10

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Repere înrudite

Nu ai găsit reperul potrivit?

Catalogul complet are peste 5.958 de repere fotografiate, plus stocul sincronizat pe categorii și pe model de mașină.