Placuta, frana disc TRW GDB1668

Placuta, frana disc Cotec TRW

Cod: GDB1668

140,16 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în 24–72h

Fotografia este a produsului real, din catalogul nostru. Verifică întotdeauna codul piesei demontate înainte de comandă.

Specificații tehnice

Aprobare E9 90R - 01107/788
Contact indicator uzura pentru indicator avertizare
Articol suplimentar/Info suplimentară cu acceasorii

Echivalențe la alți producători

Repere interschimbabile identificate în cataloagele producătorilor — utile când compari prețuri sau piesa demontată poartă alt brand:

Coduri OEM compatibile

Reperele originale pe care TRW GDB1668 le înlocuiește — compară cu codul de pe piesa demontată:

OPEL 09192157
OPEL 09195064
OPEL 16 05 099
OPEL 16 05 177
OPEL 16 05 456
OPEL 16 05 992
OPEL 16 05 998
OPEL 1605080
OPEL 1605252
OPEL 1605997
OPEL 93176115
OPEL 93176429
OPEL 93179708
OPEL 93181189
OPEL 93186713
OPEL 93189698
OPEL 93191893
OPEL 93192578
OPEL 95514416

Se montează pe

Compatibilitate după tipul de vehicul (kType) — 45 modele de la 3 mărci. Verifică motorizarea înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
OPEL ASTRA H Caravan (A04) 2004–2014 2.0 Turbo (L35) · 1.7 CDTI (L35) · 1.9 CDTI (L35) · +17
OPEL ASTRA H (A04) 2004–2014 1.9 CDTI 16V (L48) · 1.4 LPG (L48) · 1.4 (L48) · +17
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2005–2010 2.0 Turbo (L08) · 1.4 (L08) · 1.6 (L08) · +15
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2004–2011 1.4 (L48) · 1.6 (L48) · 1.8 (L48) · +12
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 2004–2012 1.4 (L35) · 1.6 (L35) · 1.8 (L35) · +12
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 2005–2010 1.6 (L08) · 1.8 (L08) · 2.0 Turbo (L08) · +10
OPEL ASTRA H Kasten/Kombi (L70) 2004–2014 1.7 CDTI (L70) · 1.9 CDTI (L70) · 1.9 CDTI 16V (L70) · +9
OPEL MERIVA B Großraumlimousine (S10) 2010–2017 1.4 LPG (75) · 1.4 (75) · 1.7 CDTI (75) · +9
OPEL MERIVA A Großraumlimousine (X03) 2003–2010 1.4 16V Twinport (E75) · 1.8 (E75) · 1.7 DTI (E75) · +8
VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 2010–2017 1.3 CDTi · 1.7 CDTi · 1.4 · +8

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Repere înrudite

Nu ai găsit reperul potrivit?

Catalogul complet are peste 5.958 de repere fotografiate, plus stocul sincronizat pe categorii și pe model de mașină.