Placuta, frana disc TRW GDB1613DTE

Placuta, frana disc Dtec Cotec TRW

Cod: GDB1613DTE

292,83 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în 24–72h

Fotografia este a produsului real, din catalogul nostru. Verifică întotdeauna codul piesei demontate înainte de comandă.

Specificații tehnice

Aprobare E9 90R-02A1062/0569
Grosime [mm] 19,6
Denumire Suplimentara DTEC COTEC
Contact indicator uzura pentru indicator avertizare

Echivalențe la alți producători

Repere interschimbabile identificate în cataloagele producătorilor — utile când compari prețuri sau piesa demontată poartă alt brand:

Coduri OEM compatibile

Reperele originale pe care TRW GDB1613DTE le înlocuiește — compară cu codul de pe piesa demontată:

SAAB 1012800120
SAAB 12765397
SAAB 12800120
SAAB 12803551
OPEL 16 05 095
OPEL 16 05 098
OPEL 16 05 113
OPEL 16 05 137
OPEL 16 05 139
OPEL 16 05 282
OPEL 16 05 283
OPEL 1605094
OPEL 1605136
OPEL 1605972
OPEL 1605975
FIAT 77363604
FIAT 77364224
OPEL 93166798
SAAB 93166943
OPEL 93172174

Afișăm 20 din 30 coduri originale echivalente.

Se montează pe

Compatibilitate după tipul de vehicul (kType) — 25 modele de la 6 mărci. Verifică motorizarea înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2002–2015 2.0 t BioPower XWD · 2.8 Turbo V6 · 2.0 t XWD · +31
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2005–2015 2.8 Turbo V6 · 2.0 t BioPower · 2.0 t · +28
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2003–2015 1.9 TTiD · 2.0 t · 2.0 t BioPower · +19
OPEL VECTRA C (Z02) 2002–2009 3.0 CDTI (F69) · 2.2 16V (F69) · 2.2 DTI 16V (F69) · +13
OPEL VECTRA C CC (Z02) 2002–2009 1.8 16V (F68) · 2.2 16V (F68) · 2.0 DTI 16V (F68) · +13
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2000–2008 1.8 16V · 2.0 DTI 16V · 2.2 DTI 16V · +8
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) CC (Z02) 2002–2008 1.8 16V · 2.2 16V · 1.8 16V Dualfuel · +8
OPEL SIGNUM CC (Z03) 2003–2008 2.2 direct (F48) · 1.8 (F48) · 2.0 DTI (F48) · +8
VAUXHALL SIGNUM (Z03) 2003–2008 2.0 DTI · 2.2 DTI · 2.2 i · +7
OPEL VECTRA C Caravan (Z02) 2003–2009 2.2 DTI (F35) · 2.0 DTI (F35) · 2.2 direct (F35) · +7

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Repere înrudite

Nu ai găsit reperul potrivit?

Catalogul complet are peste 5.958 de repere fotografiate, plus stocul sincronizat pe categorii și pe model de mașină.