Placuta, frana disc TRW GDB1583DTE

Placuta, frana disc Dtec Cotec TRW

Cod: GDB1583DTE

211,40 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în 24–72h

Fotografia este a produsului real, din catalogul nostru. Verifică întotdeauna codul piesei demontate înainte de comandă.

Specificații tehnice

Aprobare E9 90R-02A1062/0947
Denumire Suplimentara DTEC COTEC
Contact indicator uzura exclus indicator avertizare

Echivalențe la alți producători

Repere interschimbabile identificate în cataloagele producătorilor — utile când compari prețuri sau piesa demontată poartă alt brand:

Coduri OEM compatibile

Reperele originale pe care TRW GDB1583DTE le înlocuiește — compară cu codul de pe piesa demontată:

FORD 1223682
FORD 1321517
FORD 1360305
FORD 1508074
FORD 1519528
FORD 1566093
FORD 1712024
FORD 1753844
FORD 30681739
VOLVO 306817390
VOLVO 30683554
FORD 30715023
VOLVO 307150230
VOLVO 307369230
VOLVO 30742030
VOLVO 30793618
VOLVO 307936180
FORD 3M51-2K021-AA
FORD 3M51-2K021-AB
FORD 3M5J2K021A1A

Afișăm 20 din 36 coduri originale echivalente.

Se montează pe

Compatibilitate după tipul de vehicul (kType) — 44 modele de la 5 mărci. Verifică motorizarea înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
FORD FOCUS III 2010–2020 1.6 Ti · 1.6 Flexifuel · 1.6 EcoBoost · +24
FORD FOCUS III Turnier 2010–2020 1.5 EcoBoost · 1.5 TDCi · 1.5 TDCi ECOnetic · +24
VOLVO V40 Cross Country (526) 2012–2019 T4 AWD · T5 AWD · T5 Polestar AWD · +23
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2010–2019 1.6 Ti · 1.6 EcoBoost · 1.6 TDCi · +22
FORD FOCUS III Stufenheck 2010–2020 1.6 Ti · 1.6 Flexifuel · 1.6 EcoBoost · +20
VOLVO V50 (545) 2003–2012 D4 · D3 · 2.4 · +20
VOLVO V40 Schrägheck (525) 2012–2019 T4 · T3 GTDi · T4 GTDi · +19
VOLVO S40 II (544) 2004–2012 D3 · D4 · D2 · +17
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2010–2019 1.6 Ti · 1.6 EcoBoost · 1.6 TDCi · +16
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2004–2012 1.6 TDCi · 2.0 TDCi · 1.6 · +16

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Repere înrudite

Nu ai găsit reperul potrivit?

Catalogul complet are peste 5.958 de repere fotografiate, plus stocul sincronizat pe categorii și pe model de mașină.