Filtru, Aer Habitaclu BOSCH 1 987 432 106

Filtru, Aer Habitaclu BOSCH

Cod: 1 987 432 106

39,09 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în 24–72h

Fotografia este a produsului real, din catalogul nostru. Verifică întotdeauna codul piesei demontate înainte de comandă.

Specificații tehnice

Lățime [mm] 177,5
Lungime [mm] 203

Echivalențe la alți producători

Repere interschimbabile identificate în cataloagele producătorilor — utile când compari prețuri sau piesa demontată poartă alt brand:

Coduri OEM compatibile

Reperele originale pe care BOSCH 1 987 432 106 le înlocuiește — compară cu codul de pe piesa demontată:

FORD 1557375
FORD 1673744
FORD 1751197
FIAT 46723321
FIAT 6001073265
FIAT 71773191
FIAT 77365763
FIAT 77366065
FORD 9S51 16N619-AA
FORD 9S51 19G244-AA
FIAT K6001073265

Se montează pe

Compatibilitate după tipul de vehicul (kType) — 7 modele de la 3 mărci. Verifică motorizarea înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
FIAT PANDA (169_) 2003–2026 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) · 1.2 4x4 (169AXF2A, 169AXF1A) · 1.4 Natural Power (169AXHIA) · +11
FIAT PANDA Kasten/Schrägheck (169_) 2004–2026 1.4 Natural Power · 1.2 · 1.2 4x4 · +11
FIAT 500 (312_) 2007–2026 0.9 (312AXG1A, 312.AXG11) · 1.2 LPG (312AXA1A) · 1.2 (312AXA1A) · +4
FIAT 500 C (312_) 2009–2026 0.9 (312AG1A) · 1.2 (312CXA1A, 312AXA1A) · 1.3 D Multijet (312CXB1A) · +2
ABARTH 500 / 595 / 695 2008–2026 1.4 (312.AXF11, 312.AXF1A) · 1.4 (312.AXT1A) · 1.4 (312.AXD1A) · +1
ABARTH 500C / 595C / 695C 2008–2026 1.4 (312.AXF1A, 312.AXF11, 312.AXD1A) · 1.4 (312.AXD1A)
FORD KA (RU8) 2008–2016 1.2 · 1.3 TDCi

Întrebări frecvente

De ce miroase urât aerul din ventilație?

Cel mai frecvent din cauza filtrului de habitaclu colmatat. Se schimbă anual sau la 15.000 km, iar varianta cu carbon activ reține și mirosurile.

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Repere înrudite

Nu ai găsit reperul potrivit?

Catalogul complet are peste 5.958 de repere fotografiate, plus stocul sincronizat pe categorii și pe model de mașină.