VENTILATOR HABITACLU Valeo

Alte piese

VENTILATOR HABITACLU Valeo

Cod: 715072

Se potrivește pe mașina ta?

Se verifică…

503,26 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în Cluj-Napoca în 1–3 zile

1

Verifică codul piesei demontate sau întreabă-ne de compatibilitate înainte de comandă. Prețul și stocul se confirmă la plasarea comenzii.

Descriere

Ventilator pentru habitaclu marca Valeo, asigură climatizare optimă a spațiului interior. Funcționare silențioasă cu multiple viteze de rotație. Sistem de filtrare aer integrat pentru aer curat. Consum energetic redus și fiabilitate de lungă durată. Compatible cu sistemele de climatizare moderne ale vehiculelor.

Specificații

Greutate [kg] 2,02
Putere [W] 235

Coduri OEM compatibile

VENTILATOR HABITACLU Valeo înlocuiește reperele originale de mai jos. Dacă ai codul de pe piesa demontată, îl poți compara direct:

MINI 3422646
MINI 3422648
MINI 64113422646
MINI 64113422648
MINI 64119266899
MINI 9266899

Se montează pe

Compatibilitate verificată după tipul de vehicul (kType) — 8 modele de la 1 marcă. Confirmă motorizarea în selectorul de mai sus înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) 2010–2016 Cooper S ALL4 · Cooper SD ALL4 · Cooper S · +20
MINI MINI (R56) 2006–2013 Cooper · One D · Cooper SD · +19
MINI MINI PACEMAN (R61) 2012–2016 Cooper D ALL4 · Cooper · Cooper S · +16
MINI MINI CLUBMAN (R55) 2007–2014 Cooper S · Cooper D · Cooper SD · +14
MINI MINI Cabriolet (R57) 2007–2015 Cooper S · Cooper D · Cooper SD · +11
MINI MINI Coupe (R58) 2010–2015 Cooper · 1.6 Cooper · Cooper S JCW · +6
MINI MINI Roadster (R59) 2011–2015 Cooper S · Cooper · Cooper SD · +5
MINI MINI CLUBVAN (R55) 2012–2014 Cooper · One · Cooper D · +1

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Alte alte piese