SET SABOTI FRÂNĂ | Maxgear Maxgear

Alte piese

SET SABOTI FRÂNĂ | Maxgear Maxgear

Cod: 19-0238

Se potrivește pe mașina ta?

Se verifică…

76,07 RON preț orientativ, confirmat la comandă

✔ În stoc — livrare în Cluj-Napoca în 1–3 zile

1

Verifică codul piesei demontate sau întreabă-ne de compatibilitate înainte de comandă. Prețul și stocul se confirmă la plasarea comenzii.

Descriere

Set complet de saboti de frână Maxgear pentru sisteme cu tambur. Asigură frânare sigură și liniștită. Materiale premium rezistente la uzură și căldură. Instalare ușoară și compatibilitate cu vehiculele standard, garantând siguranță pe drumuri.

Specificații

Lățime [mm] 46
Poziție de montaj HA
Restricție producător OPEL
Diametru interior tambur de frână [mm] 200

Coduri OEM compatibile

SET SABOTI FRÂNĂ | Maxgear Maxgear înlocuiește reperele originale de mai jos. Dacă ai codul de pe piesa demontată, îl poți compara direct:

OPEL 16 05 042
OPEL 16 05 056
OPEL 16 05 929
OPEL 16 05 953
OPEL 1605812
OPEL 1605910
OPEL 90273255
OPEL 90399216
OPEL 90421797
OPEL 90509923
OPEL 90541081
OPEL 90542863
OPEL 91149506
OPEL 91158366
OPEL 9196292
CHEVROLET 96226110
DAEWOO 96430417
DAEWOO NP1441
CHEVROLET NP1464
CHEVROLET S4520003

Afișăm 20 din 22 coduri originale echivalente.

Se montează pe

Compatibilitate verificată după tipul de vehicul (kType) — 64 modele de la 6 mărci. Confirmă motorizarea în selectorul de mai sus înainte de comandă.

Marcă Model Ani Motorizări
OPEL ASTRA F Caravan (T92) 1991–1998 1.4 i (F35, M35) · 1.7 TD (F35, M35) · 1.4 (F35, M35) · +16
OPEL ASTRA F Stufenheck (T92) 1991–1998 1.6 i (F19, M19) · 1.7 TD (F19, M19) · 1.6 Si (F19, M19) · +15
OPEL ASTRA F CC (T92) 1991–1998 1.6 i (F08, M08, F68, M68) · 1.6 (F08, M08, F68, M68) · 1.7 TD (F08, M08, F68, M68) · +15
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) CC (T92) 1991–1998 1.6 i · 1.6 i 16V · 1.7 TD · +13
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1991–1998 1.7 TD · 1.4 i · 1.4 i 16V · +12
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Stufenheck (T92) 1991–1998 1.4 i · 1.8 i 16V · 1.6 i · +11
OPEL VECTRA A CC (J89) 1988–1995 1.6 (F68, M68) · 1.6 i Cat (F68, M68) · 1.6 S · +10
OPEL VECTRA A (J89) 1988–1995 1.6 i (F19, M19) · 1.6 (F19, M19) · 1.7 D (F19, M19) · +9
OPEL CORSA C (X01) 2000–2009 1.4 (F08, F68) · 1.0 (F08, F68) · 1.2 (F08, F68) · +8
VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 2000–2007 1.4 Twinport (F08, F68) · 1.2 Twinport (F08, F68) · 1.0 12V (F08, F68) · +8

Afișăm cele mai frecvente 10 modele din 64. Verifică-ți mașina în selector pentru confirmare exactă.

Întrebări frecvente

Cum verific dacă piesa se potrivește pe mașina mea?

Alege motorizarea în selectorul din pagină — verificăm compatibilitatea după tipul de vehicul (kType), nu doar după model. Poți compara și codul de pe piesa demontată cu codurile OEM din pagină.

În cât timp ajunge comanda?

Pentru reperele în stoc, livrarea se face prin FAN Courier în 1–3 zile lucrătoare. Stocul și prețul se confirmă la plasarea comenzii.

Alte alte piese